[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
OrioN Forum » Dragoste » E bine să zici de mii de ori pe zi "Te iubesc"?! » "Te iubesc" x 1 000 000 ori (Cit de bine e sa spui "Te iubesc" de mii de ori zilnic?)
"Te iubesc" x 1 000 000 ori
orionData: Luni, 03 Noiembrie 2008, 15:19 | Mesaj # 1
Admin
Grupul: Administrator
Mesaje: 22
Reputaţia: 1
Starea: off-line
E bine sa faci declaratii in fiecare zi persoanei dragi la nesfirsit? Astfel o facem fericita sau poate este si partea negativa a acestui lucru?



® Love is gonna save us!
 
orionData: Luni, 03 Noiembrie 2008, 15:27 | Mesaj # 2
Admin
Grupul: Administrator
Mesaje: 22
Reputaţia: 1
Starea: off-line
Cred ca o sa incep eu... Parerea mea e ca uneori satura acest cuvint daca il spui prea des. Nu e chear bine sa declari la infinit sentimentele tale curate persoanei dragi facind-o sa inteleaga ca esti robul iubirii, ca asa se poate folosi de asta si o poti plictisi. Dar pina la urma depinde de persoana. Trebuie sa stii cui spui aceste cuvinte, sa stii daca ti se va raspunde la fel... heart love love love

® Love is gonna save us!
 
oxidalData: Vineri, 07 Noiembrie 2008, 12:11 | Mesaj # 3
Baby
Grupul: Utilizator
Mesaje: 10
Reputaţia: 1
Starea: off-line
eu nu sunt deacord ___________________te iubesc ................toata ziua este ceva frumos dar credca mas inerva sa_mi zika cineva toata ziu te iubesc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

va astept ku mult drag!
 
orionData: Vineri, 07 Noiembrie 2008, 17:06 | Mesaj # 4
Admin
Grupul: Administrator
Mesaje: 22
Reputaţia: 1
Starea: off-line
Quote (oxidal)
credca mas inerva sa_mi zika cineva toata ziu te iubesc,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin cupid haha


® Love is gonna save us!
 
valentincikaData: Sâmbătă, 08 Noiembrie 2008, 21:36 | Mesaj # 5
Prieteni OrioN
Grupul: Verificaţi
Mesaje: 7
Reputaţia: 1
Starea: off-line
Nu cred ca-i prea buna ideea ca sa facideclaratii pina lanesfirsit smile caci persoana se poate plictisi (cum ai spus mai sus) de atitea cuvinte de ''Te Iubesc'' mai bine fapte decit aceste cuvinte care acum auzi si pe urma le uiti ;)

este o publicitare la tv . care da raspuns la intrebarea asta .acolo tot asa ara adica abuzul de cuv, ''te iubesc'',mai bine maninci o ciocolata in 2 decit ''te iubesc'' x 1000 ori !!!


pe aici am fost eu :)
 
MayBeData: Marţi, 09 Iunie 2009, 14:25 | Mesaj # 6
Baby
Grupul: Utilizator
Mesaje: 9
Reputaţia: 0
Starea: off-line
emm.. kiar e iritant kuvintu asta.. mie deloq numi place...
pt k este o expresie fff buna : "iubirea nu se spune, ci se simte" .. shi sunt complet de akord ku ea...

PS:.. la moment nam cum s te fuck s simtsi... de aia its ziq.. orion, ti befffffq...


www.maybe.my1.ru
 
OrioN Forum » Dragoste » E bine să zici de mii de ori pe zi "Te iubesc"?! » "Te iubesc" x 1 000 000 ori (Cit de bine e sa spui "Te iubesc" de mii de ori zilnic?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: