[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
OrioN Forum » Dragoste » Ce trebuie să faci ca să n-o (nu-l) pierzi? » De ce suntem părăsiţi de ele (ei) (Cum să menţinem relaţia?)
De ce suntem părăsiţi de ele (ei)
orionData: Luni, 03 Noiembrie 2008, 15:13 | Mesaj # 1
Admin
Grupul: Administrator
Mesaje: 22
Reputaţia: 1
Starea: off-line
Aici o sa incercam sa gasim raspuns la intrebari de genu "Ce sa fac ca sa nu mai vrea pe altcineva?" "De ce ne despartim?", "care sunt cele mai grave si mai des intilnite probleme in cuplu?" etc. bangin biggrin cupid



® Love is gonna save us!
 
oxidalData: Vineri, 07 Noiembrie 2008, 12:28 | Mesaj # 2
Baby
Grupul: Utilizator
Mesaje: 10
Reputaţia: 1
Starea: off-line
fiecare trebue sa se poarte cum li se pare in ziua de astazi toti fac ceea ce vreau si cind intilnesti o persoana draguta si incepe sa_ti derijeza viata nu e bine asaca eu sunt de parerea ca trebu sa te porti asa cum iti pare tie ...................cei doi trebu sa_si accepte situatile............

va astept ku mult drag!
 
CristinutzaData: Marţi, 24 Martie 2009, 05:35 | Mesaj # 3
Baby
Grupul: Blocked
Mesaje: 3
Reputaţia: 0
Starea: off-line
Ca sa nu mai vrea pe altcineva cred ca e destul doar sai arati persoanei iubite cit de mult tii la ea,dragostea e cel mai frumos sentiment,mai ales cin e reciproc!
Sunt mii de motive din vina carora se despart multe cupluri,uneori oamenii se despart ne privind la ceia ca si-au declarat dragoste vesnika,totusi eu cred ca sunt 3 pricini grave din care relatiile se destrama,Minciuna,Inselarea,si Neincrederea!

Dar intr-un cuplu care se iubeste cu adevarat,unde sentimentele sunt curate trebuie sa existe asa o lege "In dragoste se iarta tot" daca nu esti in stare sa ierti inseamna ca nu iubesti,in asa caz deja e mai bine ca cuplul sa se destrame,si sa-si cate fiecare din ei jumatatea!


Умей ценить того, кто без тебя страдает, и не гонись за тем, кто счастлив без тебя...
 
MayBeData: Marţi, 09 Iunie 2009, 14:38 | Mesaj # 4
Baby
Grupul: Utilizator
Mesaje: 9
Reputaţia: 0
Starea: off-line
de fapt.. nu kred k ar trebui s facem cewa.. pt a tsine o persoana alaturi.. dekit s fii u insuti... yar partenerul/a va trebui s te accepte ashe coom effti... dak ne.. insamn k relatia nu merge...

PS: ... orion ti beffffq... sh ti ffreu :P:P:P:P


www.maybe.my1.ru
 
OrioN Forum » Dragoste » Ce trebuie să faci ca să n-o (nu-l) pierzi? » De ce suntem părăsiţi de ele (ei) (Cum să menţinem relaţia?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: